Lista startowa Puchar Burmistrza 2023 - zamknięta

 

Lista startowa w zawodach o Puchar Burmistrza Miejskiej Górki rozgrywanych nad zbiornikiem BALATON w Miejskiej Górce w dniu 08 lipca 2023

Wpisowe 50 pkt od osoby na miejscu /puchary, nagrody, posiłek/

Sektory : A - brzeg północny od domków do pola

                 B - od pola / potrzebne układy jezdne /

                 C - od stadionu / można dojechać, wypakować sprzęt i odstawić pojazd /

Dla usprawnienia można zdecydować i podać wcześniej gdzie ktoś będzie łowił, losowania własne lub wg. uzgodnienia, podać w messengerze.  Losowanie stanowisk odbędzie się już nad wodą, każdy sektor osobno.

Limit zanęty gotowej - 5 litrów, gliny i ziemi - 10 litrów = razem 15 litrów.

Lp.

Drużyna

Zawodnik

Sektor

Stano-    wisko

Punkty

Ind.

Druż.

1

MSW OKOŃ

Miejska Górka

Awgul Ireneusz

A

 

 

 

Białowąs Bartek

C

 

 

Jóska Dawid

B

 

 

2

 Taem Jaxon

Czerniec Paweł

B

 

 

 

Dyjecki Piotr

C

 

 

Strzeszyński Kamil

A

 

 

3

TEAM Garbolino

Kubiak Justyna

C

 

 

 

Groński Rafał

B

 

 

Suchocki Krzysztof

A

 

 

4

TEAM DTR

Czarnecki Paweł

C

 

 

 

Rorat Zbigniew

A

 

 

Chirowski Sylwester

B

 

 

5

JSW PANIENKA

Maćkowiak Dominik

A

 

 

 

Ratajczak Mirosław

B

 

 

Mikołajczak Sławomir

C

 

 

6

TEAM SOLIŚCI

Malik Andrzej

C

 

 

 

Łęski Łukasz

B

 

 

Tul Jacek

A

 

 

7

Ciernik Leszno

Sadowczyk Jacek

A

 

 

 

Nalewski Jacek

B

 

 

Kasprowiak Marek

C

 

 

8

KWS

Skimmers 1

Wilczyński Mirosłąw

B

 

 

 

Winiarski Mariusz

C

 

 

Perliński Igor

A

 

 

9

Dajcie Nam Wygrać

Burnat Dawid

C

 

 

 

Gruda Miłosz

B

 

 

Walulik Artur

A

 

 

10

Gliny Macedon

Macedoński Szymon

C

 

 

 

Sibiński Paweł

B

 

 

Kubiaczyk Mirosław

A

 

 

11

Team 1 ZK

Ziętek Marcin

C

 

 

 

Walczak Bartosz

A

 

 

Garczyński Robert

B

 

 

12

Team 2 ZK

Sosiński Tomasz

A

 

 

 

Frąckowiak Mariusz

C

 

 

Michalak Adrian

B

 

 

13

 

KWS

Skimmers 2

Hudzik Łukasz

B

 

 

 

Perliński Mikołaj

A

 

 

Adamek Waldemar

C

 

 

14

PZW Balaton

Miejska Górka

Dziedzic Norbert

C

 

 

 

Krysiak Łukasz

B

 

 

Juskowiak Przemysław

A

 

 

15

Fish Team

Maruwka Marcin

B

 

 

 

Włodarczyk Mariusz

A

 

 

Stasiak Marcin

C

 

 

16

PZW Perkoz Poniec

Dwornik Jarosław

C

 

 

 

Bogusz Karol

A

 

 

Dziewiątka Eugeniusz

B

 

 

17

Kumpli Trzech

Zieliński Piotr

B

 

 

 

Straszewski Zbigniew

A

 

 

Ignaczak Mateusz

C

 

 

18

PZW Błotnica

Lewandowski Rafał

C

 

 

 

Fechner Miłosz

B

 

 

Mania Michał

A

 

 

19

Młodzi Gniewni

Matysiak Przemek

A

 

 

 

Weiss Symeon

C

 

 

Wesołek Szymon

B

 

 

20

Poznaniaki

Węcławiak Tomasz

C

 

 

 

Kulas Lucjan

A

 

 

Hrycaj Marek

B