Lista startowa i sektory - Puchar Miejskiej Górki 2020 - lista zgłoszeń zostaje zamknięta

Lista zgłoszeń zostaje zamknięta z powodów organizacyjnych i pojemności łowiska.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie a tym którzy się zakwalifikowali życzymy udanych zawodów. 

W zakładce ZAWODY 2020 podane są terminy wszystkich imprez planowanych w 2020 roku.

Czytaj listę startową.

 

Sektory będą jak na MP 2014 tj. : 

mapa sektorów i zbiornika kliknij w link

sektor A strona północna od rzeki Dąbrocznej i lasu,

sektory  B i C strona zachodnia od łąk i pola,

do wyboru przez zawodników w drużynie.

Lista startowa w zawodach o Puchar Miasta Miejska Górka rozegranych nad zbiornikiem BALATON

w Miejskiej Górce w dniu 04 lipca 2020

Lp.

Drużyna

Zawodnik

Sektor

Stano-    wisko

Punkty

Ind.

Druż.

1

MSW OKOŃ

Miejska Górka

Awgul Ireneusz

 

 

 

 

Białowąs Bartek

 

 

 

Jóska Dawid

 

 

 

2

Brodnica

Wolny Wojciech

 

 

 

 

Mikołajczak Marcin

 

 

 

Dopierała Jacek

 

 

 

3

Fiszer Team

Majchrzak Filip

 

 

 

 

Korban Bartosz

 

 

 

Ożga Bernard

 

 

 

4

My Trzej

Ożga Wojciech

 

 

 

 

Tul Jacek

 

 

 

Majchrzak Wojciech

 

 

 

5

Zeus - gliny

Dopierała Mateusz

 

 

 

 

Jałowiecki Michał

 

 

 

Makutowicz Mateusz

 

 

 

6

www.Leszcz

Kożuchowski Daniel

 

 

 

 

Majewski Bogusław

 

 

 

Horemski Tomasz

 

 

 

7

Team Niwa

Tyma Nikodem

 

 

 

 

Tyma Bartosz

 

 

 

Szulczewski Sebastian

 

 

 

8

MAVER -

HYDROMAK

Pietrzak Daniel

 

 

 

 

Starosta Bartek

 

 

 

Starosta Dariusz

 

 

 

9

TAXI Rawicz

Leśniewski Dariusz

 

 

 

 

Stachowicz Adam

 

 

 

Sworowski Błażej

 

 

 

10

Mosina Miasto

Flaum Krystian

 

 

 

 

Kosicki Dawid

 

 

 

Maćkowiak Dominik

 

 

 

11

Sensas Osieczna

 

Dwornik Jarosław

 

 

 

 

Gabiś Marcin

 

 

 

Klefas Roman

 

 

 

12

Albatros Bojanowo

Krasowski Przemysław

 

 

 

 

Pszeniczny Tomasz

 

 

 

Leciejewski Michał

 

 

 

13

Kama Gostyń

Maryjowski Adam

 

 

 

 

Szczęsny Sławomir

 

 

 

Bogusz Karol

 

 

 

14

Team Maniak Leszno

Michalak Adrian

 

 

 

 

Szepe Krystian

 

 

 

Sosiński Tomasz

 

 

 

15

Skimmers

Hudzik Łukasz

 

 

 

 

Adamek Waldemar

 

 

 

Bartczak Marcin

 

 

 

16

ZK Rawicz

Niedźwiedź Dariusz

 

 

 

 

Ziętek Marcin

 

 

 

Walczak Bartosz

 

 

 

17

Gliny Macedon

Macedoński Szymon

 

 

 

 

Sibiński Paweł

 

 

 

Pilujski Michał

 

 

 

18

Ciernik Leszno

Sadowczyk Jacek

 

 

 

 

Sadowczyk Adam

 

 

 

Gołąbek Eugeniusz

 

 

 

19

Chemik Kościan

Szymkowiak Arkadiusz

 

 

 

 

Jagodziński Tomasz

 

 

 

Maćkowiak Przemysław

 

 

 

20

Team Kumpli Trzech

Zieliński Piotr

 

 

 

 

Straszewski Zbigniew

 

 

 

Ignaczak Mateusz

 

 

 

21

Krotoszyn

Francik Krzysztof

 

 

 

 

Woźny Ferdynand

 

 

 

Walczak Przemysław

 

 

 

22

FIUME

Opaliński Ireneusz

 

 

 

 

Dawiec Paweł

 

 

 

Kasztelan Maciej

 

 

 

Indywidualnie : Pietrzak Sławomir.